PROJE HAKKINDA
X
METROPOLÜN YENİ MERKEZİ ÜMRANİYE/DUDULLU

İstanbul'un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan bölgesi olan Ümraniye nüfus bakımından , İstanbul'un en kalabalık ikinci ilçesi konumuna gelmiştir. 

Bunun yanında Ümraniye ilçesi kentin ana ulaşım alteri olan Çevre yollar TEM ve E5 güzergahında olup köprülere yakınlığından dolayı yüksek ulaşılabilirlik seviyesine sahiptir.  

Ümraniye ekonomik açıdan çok hareketli bir bölge olup küçük imalat sanayi, fabrika, konfeksiyon, yedek parça, ağaç ürünleri atölyeleri ve benzeri çok sayıda sektörün faaliyetine ev sahipliği etmektedir.

Dudullu Ümraniye ilçesinin nüfus yoğunluğu en yüksek bölgesi olup Çekmeköy, Ataşehir, Sancaktepe ve Ümraniye merkezi ile çevrelenmektedir. 

TEM, Şile Otobanı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantıları nedeni ile ulaşım çok elverişli olup çevresinde hızla gelişen seçkin Konut Projeleri ile çekim merkezi haline gelmiştir. 

Üsküdar - Altunizade - Ümraniye - Dudullu - Çekmeköy metro hattı ulaşımı 24 dakikaya inmiştir. 40.000 kişilik taşıma kapasitesine sahip Üsküdar -Çekmeköy metro hattının en büyük istasyonu projemizin bulunduğu Y. Dudullu İstasyonu projemize bir kaç metre mesafededir. Y.Dudullu istasyonunun Kadıköy-Kartal Metro hattının Bostancı Metro istasyonuna bağlanacak olan hattın inşaatı hızla devam etmektedir. Ümraniye Dudullu'nun yakın çevresinde MODOKO Mobilyacılar Sitesi, İMES, DES, KADOSAN Sanayi Siteleri bünyesinde 3.000'nin üzerinde küçük imalat ve ticari aktivite merkezi bulunmakta olup, IDOS-Fabrika Bölgesinde orta ölçekli 100'ün üzerinde sanayi firmasının faaliyetinin yanında yeni yatırımlar devam etmektedir. Batısında yer alan Ataşehir'de kurulmakta olan Finans Merkezi ve Merkez Bankası Genel Müdürlüğü ile bölgeye taşınan Banka, Sigorta ve diğer Finans kurumlarının Genel Müdürlükleri bölgenin önemini arttırmaktadır.

ZİN D BİZ | DUDULLU SUİTS'in inşa edildiği arsa, Alemdağ Caddesi ile bölgeyi Çevre Yoluna ve Ataşehir'e bağlayan Necip Fazıl Bulvarının birleşim noktasında ve iki cadde ile doğrudan bağlantısı bulunmaktadır. Projemizin çevresinde meydan düzenleme çalışmaları Büyük Şehir Belediyesince başlatılmış olup , bu çalışma çerçevesinde meydanın araç trafiğe kapatılarak Anadolu Yakasına yakışır bir kent meydanı oluşturmak planlanmaktadır.

Proje bir yanıyla bölgenin adeta en hareketli merkezinin tam ortasında, bir diğer yanıyla da sırtını bölgenin nefes alma noktası olan Osmangazi Korusuna dayamış olarak göz hizasından Çekmeköy Ormanlarının nefis manzarasını seyretmektedir. 

Proje, parka bakan ve Dudullu meydanına açılan geniş sahanlıklı dükkanları, 600 kişi kapasiteli Balo ve Davet Salonu, Modern ekipmanlar ile donatılmış Fitness ve Spor Salonu, terastaki kafe ve restoranı, çok miktarda açık ve kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, fitness ve sauna imkanı, içinde banyo ve kitchenette bulunan ofis alanları ve ev konforu ile döşenmiş Kısa, Orta ve Uzun süreli konaklama hizmeti veren ZİN D HOME Rezidans daireler ile evresinde emsali olmayan özel bir projedir.